1 2 3 4 5

1% podatku KRS 0000349426 Bez wahania przekażcie 1% Waszego podatku dla polskiej Szkoły im. Jana Pawła II w Jacmel.

7 rocznica trzęsienia ziemi na Haiti 12 stycznia 2017 roku mija siódma smutna rocznica tragicznego trzęsienia ziemi na Haiti. Wówczas zginęło wielu niewinnych ludzi.

Creamy dzieciom :) Firma Creamy Creative Cosmetics postanowiła wesprzeć dzieci ze szkoły Jana Pawła II w Jacmel.

Nagroda uznania za wybitny projekt infrastruktury publicznej Nasi architekci: Marta Niedbalec i Maciej Siuda odebrali nagrodę dla całego zespołu BALON (Medellin w Kolumbia) zostali oni wyróżnieni nagrodą Holocim Awards 2014 za projekt szkoły na Haiti!

Przekaż 1% podatku KRS 0000349426 Poznaj twarze naszych dzieci! Przyszli uczniowie szkoły Jana Pawła II w Jacmel tymczasem bawią się w prowizorycznej szkole.


zamknij

Wyniki wyszukiwania

Newsy

13.01.2017

1% podatku KRS 0000349426

Bez wahania przekażcie 1% Waszego podatku dla polskiej Szkoły im. Jana Pawła II w Jacmel.

Wypełnij deklarację!

Polscy architekci i inżynierowie sięgnęli po najlepsze rozwiązania technologiczne. Zaprojektowali śmiały i nowatorski budynek przyjazny dla dzieci i dla otaczającej go bujnej natury.

Projekt jest odważny i nowatorski. Dla haitańskich budowniczych była to okazja do zapoznania się z najlepszymi standardami budowlanymi niezbędnymi do realizacji bezpiecznych budynków w terenie nawiedzanym przez liczne katastrofy naturalne.

Będzie to jedyna taka szkoła na Haiti! Mury szkolne już stoją. Poszukujmy środków na wykończenie wnętrza szkoły i wyposażenie jej w sprzęt niezbędny do poprowadzenia zajęć szkolnych. Wasza pomoc jest dzisiaj tak samo potrzebna jak wczoraj!

Dziękujemy za każdy gest solidarności!

Nasza szkoła potrzebuje Waszego wsparcia

podatku KRS 0000349426