1 2 3 4 5

1% podatku KRS 0000349426 Bez wahania przekażcie 1% Waszego podatku dla polskiej Szkoły im. Jana Pawła II w Jacmel.

7 rocznica trzęsienia ziemi na Haiti 12 stycznia 2017 roku mija siódma smutna rocznica tragicznego trzęsienia ziemi na Haiti. Wówczas zginęło wielu niewinnych ludzi.

Creamy dzieciom :) Firma Creamy Creative Cosmetics postanowiła wesprzeć dzieci ze szkoły Jana Pawła II w Jacmel.

Nagroda uznania za wybitny projekt infrastruktury publicznej Nasi architekci: Marta Niedbalec i Maciej Siuda odebrali nagrodę dla całego zespołu BALON (Medellin w Kolumbia) zostali oni wyróżnieni nagrodą Holocim Awards 2014 za projekt szkoły na Haiti!

Przekaż 1% podatku KRS 0000349426 Poznaj twarze naszych dzieci! Przyszli uczniowie szkoły Jana Pawła II w Jacmel tymczasem bawią się w prowizorycznej szkole.


zamknij

Wyniki wyszukiwania

Newsy

20.05.2013

PODZIĘKOWANIA!

Kilka słów podsumowujących akcję 1%

Czas, w którym mogliście przekazać swój 1% podatku za 2012 dobiegł końca. Dlatego chcemy podziękować wszystkim tym, którzy o nas pamiętali, wsparli nas nie tylko finansowo, ale również i dobrym słowem – to dla nas bardzo ważne! Choć okres ten dobiegł końca działalność fundacji nieprzerwanie trwa. Cieszymy się ogromnie z zainteresowania z jakim spotkało się zorganizowane przez nas w biurze Fundacji w dniu 9 maja spotkanie dla wolontariuszy. Dziękujemy, że zaszczyciliście nas swoją obecnością. Wciąż jest nas niewiele ale współpraca zapowiada się owocnie, w gronie ludzi o wielu pomysłach i umiejętnościach – to nas podbudowuje!

Pod koniec roku dowiemy się ile środków finansowych udało nam się uzyskać z 1%. Stąd po raz kolejny, tym razem wielkimi literami DZIĘKUJEMY,  w imieniu Haitańczyków i całego zespołu Fundacji Polska – Haiti. Bez waszej pomocy nie zrobilibyśmy i nie zrobimy tak wiele.

Pamiętajcie 1% podatku za 2013 r. będziecie mogli przekazać na rzecz Fundacji Polska – Haiti już za niecały rok!

Dziękujemy

Fundacja Polska-Haiti