1 2 3 4 5

1% podatku KRS 0000349426 Bez wahania przekażcie 1% Waszego podatku dla polskiej Szkoły im. Jana Pawła II w Jacmel.

7 rocznica trzęsienia ziemi na Haiti 12 stycznia 2017 roku mija siódma smutna rocznica tragicznego trzęsienia ziemi na Haiti. Wówczas zginęło wielu niewinnych ludzi.

Creamy dzieciom :) Firma Creamy Creative Cosmetics postanowiła wesprzeć dzieci ze szkoły Jana Pawła II w Jacmel.

Nagroda uznania za wybitny projekt infrastruktury publicznej Nasi architekci: Marta Niedbalec i Maciej Siuda odebrali nagrodę dla całego zespołu BALON (Medellin w Kolumbia) zostali oni wyróżnieni nagrodą Holocim Awards 2014 za projekt szkoły na Haiti!

Przekaż 1% podatku KRS 0000349426 Poznaj twarze naszych dzieci! Przyszli uczniowie szkoły Jana Pawła II w Jacmel tymczasem bawią się w prowizorycznej szkole.


zamknij

Wyniki wyszukiwania


Retrospekcje

1.03.2011

Misjonarka, siostra Lila Cochla z Haiti o nadziei

 Haiti żyje nadzieją. Ojciec św Jan Paweł II w 1983 roku, kiedy odwiedzał Haiti powiedział takie ważne zdanie, które często przy rożnych okazjach było przypominane: "Trzeba żeby tu się coś zmieniło. Czy się zmieni?". Nadzieja żyje, bo są tu ludzie, którzy wierzą że Bóg ich nie zostawi. Jak tu mówią ludzie często: dla pana Boga nie ma nic niemożliwego!

Myślę, że dziś każdy człowiek powinien znaleźć czas aby wpatrzeć się w głąb swego serca i także posłuchać dla kogo i po co żyje.