1 2 3 4 5

1% podatku KRS 0000349426 Bez wahania przekażcie 1% Waszego podatku dla polskiej Szkoły im. Jana Pawła II w Jacmel.

7 rocznica trzęsienia ziemi na Haiti 12 stycznia 2017 roku mija siódma smutna rocznica tragicznego trzęsienia ziemi na Haiti. Wówczas zginęło wielu niewinnych ludzi.

Creamy dzieciom :) Firma Creamy Creative Cosmetics postanowiła wesprzeć dzieci ze szkoły Jana Pawła II w Jacmel.

Nagroda uznania za wybitny projekt infrastruktury publicznej Nasi architekci: Marta Niedbalec i Maciej Siuda odebrali nagrodę dla całego zespołu BALON (Medellin w Kolumbia) zostali oni wyróżnieni nagrodą Holocim Awards 2014 za projekt szkoły na Haiti!

Przekaż 1% podatku KRS 0000349426 Poznaj twarze naszych dzieci! Przyszli uczniowie szkoły Jana Pawła II w Jacmel tymczasem bawią się w prowizorycznej szkole.


zamknij

Wyniki wyszukiwania


Retrospekcje

25.02.2011

Jak uniknąć cholery? Instrukcje sms-em

Najświeższe wiadomości ze Szpitala im. Alberta Schweitzera w Deschapelles, do którego 23 listopada wylatuje trójka młodych lekarzy z Polski. - Sytuacja zaczyna się stabilizować. W ostatnich dniach przyjmujemy średnio 25 dorosłych i 15 dzieci z objawami cholery, ale jednocześnie taka sama liczba pacjentów opuszcza szpital i wraca do domów - pisze Silvia Ernst, dyrektor medyczny szpitala. Podkreśla jednak, że o tym, czy epidemię uda się opanować zadecyduje to, czy uda się dotrzeć do ludzi z informacją na temat sposobów unikania zakażdenia. Ruszył program MHealth i teraz na wszystkie telefony komórkowe są wysyłane wiadomości z instrukcją jak się nie zarazić... Po więcej informacji zapraszamy na bloga: www.zpolskinahaiti.blox.pl