1 2 3 4 5

1% podatku KRS 0000349426 Bez wahania przekażcie 1% Waszego podatku dla polskiej Szkoły im. Jana Pawła II w Jacmel.

7 rocznica trzęsienia ziemi na Haiti 12 stycznia 2017 roku mija siódma smutna rocznica tragicznego trzęsienia ziemi na Haiti. Wówczas zginęło wielu niewinnych ludzi.

Creamy dzieciom :) Firma Creamy Creative Cosmetics postanowiła wesprzeć dzieci ze szkoły Jana Pawła II w Jacmel.

Nagroda uznania za wybitny projekt infrastruktury publicznej Nasi architekci: Marta Niedbalec i Maciej Siuda odebrali nagrodę dla całego zespołu BALON (Medellin w Kolumbia) zostali oni wyróżnieni nagrodą Holocim Awards 2014 za projekt szkoły na Haiti!

Przekaż 1% podatku KRS 0000349426 Poznaj twarze naszych dzieci! Przyszli uczniowie szkoły Jana Pawła II w Jacmel tymczasem bawią się w prowizorycznej szkole.


zamknij

Wyniki wyszukiwania


Retrospekcje

  Apel siostry Lili do Polaków

Dziś w nocy spadł obfity deszcz nasze namioty zostały zalane, wiekszość naszych rzeczy będzie musiało się suszyć, myślimy że słońca dziś nie zbraknie bo myśląc o tysiącach ludzi śpiących na ulicach często z dzieckiem na ręku nasze niewygody są niczym. Czujemy się jak kropla wody w oceanie nędzy. Z prośba o MODLITWE w intencji HAITI proszę całą POLSKĘ. Wdzieczna Lila Cochla

  Razem dla Haiti – w miesiąc po trzęsieniu

Podczas piątkowego spotkania (12.02) w Kancelarii Prezydenta RP przedstawiciele Kancelarii wspólnie z Fundacją Polska- Haiti, Caritas Polska oraz innymi organizacjami charytatywnymi zaangażowanymi w pomoc humanitarną dla Haiti (UNICEF, PAH, Zakon Kawalerów Maltańskich, Salezjanie) zadeklarowali ścisłą wolę współpracy. Spotkanie odbyło się w miesiąc po pierwszym trzęsieniu ziemi na Haiti.

  Każdy może pomóc

Masz pomysł, jak możemy pomagać? Napisz do nas z propozycją działania, żaden email nie pozostanie bez odpowiedzi. fundacja@polska-haiti.org