1 2 3 4 5

1% podatku KRS 0000349426 Bez wahania przekażcie 1% Waszego podatku dla polskiej Szkoły im. Jana Pawła II w Jacmel.

7 rocznica trzęsienia ziemi na Haiti 12 stycznia 2017 roku mija siódma smutna rocznica tragicznego trzęsienia ziemi na Haiti. Wówczas zginęło wielu niewinnych ludzi.

Creamy dzieciom :) Firma Creamy Creative Cosmetics postanowiła wesprzeć dzieci ze szkoły Jana Pawła II w Jacmel.

Nagroda uznania za wybitny projekt infrastruktury publicznej Nasi architekci: Marta Niedbalec i Maciej Siuda odebrali nagrodę dla całego zespołu BALON (Medellin w Kolumbia) zostali oni wyróżnieni nagrodą Holocim Awards 2014 za projekt szkoły na Haiti!

Przekaż 1% podatku KRS 0000349426 Poznaj twarze naszych dzieci! Przyszli uczniowie szkoły Jana Pawła II w Jacmel tymczasem bawią się w prowizorycznej szkole.


zamknij

Wyniki wyszukiwania


Zakończone

 
Podsumowanie Dni Frankofonii 2014

Krótki materiał, prezentujący wydarzenia związane z Haiti, zorganizowany na rzecz Dni Frankofonii 2014r.

 
Laboratorium komputerowe w szkole ST Francis Xavier

Dzięki dotacji jaką otrzymała Fundacja Polska – Haiti z Kancelarii Senatu RP oraz współpracy z St. Boniface Haiti Foundation w roku 2010 możliwe było sfinansowanie i uruchomienie laboratorium komputerowego w szkole St. Francis Xavier w miejscowości Fond des Blancs.

 
Biblioteki uliczne

W 2011 r. Fundacja Polska – Haiti sfinansowała rok działalności bibliotek ulicznych na Haiti, a oto, co udało się osiągnąć przez ten rok:

 
Elda Revol

Kilka miesięcy temu z wielką radością informowaliśmy Państwa o postępach w nauce naszej fundacyjnej stypendystki Eldy Revol. Przypomnijmy: Elda studentka pierwszego roku Pedagogiki na uniwersytecie Universite Americaine des Sciences Modernes d’Haiti. Młoda dziewczyna, która wciąż mieszkała pod namiotem wraz ze swoją półtoraroczną córeczką oraz ciotką. Mąż Eldy zaginął podczas trzęsienia ziemi 12 stycznia 2010 r.

 
Jelenia Góra dla Haiti

Fundacja Polska – Haiti pragnie serdecznie podziękować uczniom i nauczycielom Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr. 1 z Jeleniej Góry, którzy w marcu 2011 wystąpili z inicjatywą zorganizowania akcji mającej na celu wsparcie rozwoju edukacji na Haiti. A oto sprawozdanie przysłane nam przez organizatorkę akcji w szkole Zuzannę Bućko.

  Pół roku temu

16 stycznia 2011 roku w rok po tragicznym trzęsieniu ziemi, które zrujnowało Haiti Fundacja Polska – Haiti zorganizowała koncert charytatywny na rzecz Haiti.

 
Podsumowanie akcji „Głodno jest w mojej głowie”

Właśnie dobiegła końca akcja „Głodno jest w mojej głowie” - zebraliśmy 1000 książek! Dziękujemy naszemu sponsorowi, który finansuje i zapewnia transport książek na Haiti, firmie przeprowadzkowej Move One Relocations.

 
Głodno jest w mojej głowie.

Zbieramy książki dla dzieci z Haiti. Jeśli macie Państwo w domu książki nowe lub używane (w dobrym stanie), takie których Wasze dzieci już nie potrzebują, macie okazję przekazać je innym dzieciom! Sprawdźcie jakich książek poszukujemy.

 
Podsumowanie Dnia Haitańskiego 16 stycznia 2011 r.

Drodzy Przyjaciele Fundacji Polska-Haiti, Minął miesiąc od Dnia Haitańskiego, który Fundacja Polska-Haiti zorganizowała 16 stycznia 2011 r. Pragniemy jeszcze raz podziękować za Waszą obecność i wsparcie. Mam nadzieję, że spędziliście Państwo miło czas.

  Projekt Logo

Jarek Michalczuk, na co dzień pracujący w Wydawnictwie Edipresse Polska wymyślił i zaprojektował nasze logo. Od tej chwili towarzyszy nam już każdego dnia. Jarku dziękujemy.