1 2 3 4 5

1% podatku KRS 0000349426 Bez wahania przekażcie 1% Waszego podatku dla polskiej Szkoły im. Jana Pawła II w Jacmel.

7 rocznica trzęsienia ziemi na Haiti 12 stycznia 2017 roku mija siódma smutna rocznica tragicznego trzęsienia ziemi na Haiti. Wówczas zginęło wielu niewinnych ludzi.

Creamy dzieciom :) Firma Creamy Creative Cosmetics postanowiła wesprzeć dzieci ze szkoły Jana Pawła II w Jacmel.

Nagroda uznania za wybitny projekt infrastruktury publicznej Nasi architekci: Marta Niedbalec i Maciej Siuda odebrali nagrodę dla całego zespołu BALON (Medellin w Kolumbia) zostali oni wyróżnieni nagrodą Holocim Awards 2014 za projekt szkoły na Haiti!

Przekaż 1% podatku KRS 0000349426 Poznaj twarze naszych dzieci! Przyszli uczniowie szkoły Jana Pawła II w Jacmel tymczasem bawią się w prowizorycznej szkole.


zamknij

Wyniki wyszukiwania


Zakończone

13.05.2011

Podsumowanie akcji „Głodno jest w mojej głowie”

Właśnie dobiegła końca akcja „Głodno jest w mojej głowie” - zebraliśmy 1000 książek! Dziękujemy naszemu sponsorowi, który finansuje i zapewnia transport książek na Haiti, firmie przeprowadzkowej Move One Relocations.

Właśnie dobiegła końca akcja „Głodno jest w mojej głowie”, czyli zbiórka książek dla młodych czytelników z Haiti. Wspólnie z naszymi partnerami ATD Czwarty Świat, Szkołą Francuską w Warszawie, Ambasadą Francji, Stowarzyszeniem Francja-Polska, Instytutem Francuskim w Warszawie i Francuską Izbą Przemysłowo Handlową zebraliśmy 1000 książek. Pragniemy serdecznie podziękować naszym partnerom, osobom indywidualnym, które zdecydowały się wesprzeć naszą akcję. Szczególne podziękowania kierujemy w stronę wydawnictw: Muchomor i Dwie Siostry, które podzieliły się z nami swoimi zasobami.
Pragniemy również podziękować wszystkim wolontariuszom, bez pracy których organizacja zbiórki nie byłaby możliwa. Dziękujemy, że przyczyniliście się do powodzenia naszej akcji!
 Wszystkie zebrane książki zostały przekazane do biura ATD Czwarty Świat w Warszawie i czekają na transport na Haiti.

Dziękujemy naszemu sponsorowi, który finansuje i zapewnia transport książek na Haiti, firmie przeprowadzkowej logo Move one.

Dzięki życzliwości Pana Ambasadora Francji na Haiti książki trafią do Ambasady Francji w Port-au-Prince skąd będą odebrane przez pracowników ATD Czwarty Świat i trafią do bibliotek podwórkowych. 
Raz jeszcze serdecznie dziękujemy!

loga poprawione

zbiórka książek

zbiórka książek

zbiórka książek