1 2 3 4 5

1% podatku KRS 0000349426 Bez wahania przekażcie 1% Waszego podatku dla polskiej Szkoły im. Jana Pawła II w Jacmel.

7 rocznica trzęsienia ziemi na Haiti 12 stycznia 2017 roku mija siódma smutna rocznica tragicznego trzęsienia ziemi na Haiti. Wówczas zginęło wielu niewinnych ludzi.

Creamy dzieciom :) Firma Creamy Creative Cosmetics postanowiła wesprzeć dzieci ze szkoły Jana Pawła II w Jacmel.

Nagroda uznania za wybitny projekt infrastruktury publicznej Nasi architekci: Marta Niedbalec i Maciej Siuda odebrali nagrodę dla całego zespołu BALON (Medellin w Kolumbia) zostali oni wyróżnieni nagrodą Holocim Awards 2014 za projekt szkoły na Haiti!

Przekaż 1% podatku KRS 0000349426 Poznaj twarze naszych dzieci! Przyszli uczniowie szkoły Jana Pawła II w Jacmel tymczasem bawią się w prowizorycznej szkole.


zamknij

Wyniki wyszukiwania


Zakończone

  Wieczór Solidarności z Haiti

Ambasadorowie krajów członkowskich Międzynarodowej Organizacji Frankofonii (OIF) oraz przedsiębiorstwa reprezentujące ich kraje działające na terenie Polski, we współpracy z Fundacją Polska-Haiti, podjęły działanie o charakterze charytatywnym na rzecz ofiar trzęsienia ziemi w Haiti.

  Geri Baenoit Belnowski w Polsce

20 marca 2010 na zaproszenie Fundacji Polska – Haiti Polskę odwiedziła Geri Benoit Belnowski Ambasador Republiki Haiti w Rzymie. Pani Geri Benoit Belnowski wzięła udział w konferencji prasowej, na której dziękowała za pomoc udzieloną jej rodakom po tragicznym trzęsieniu ziemi na Haiti.

  "Nadzieja dla Haiti" w Szkole Amerykańskiej

W sobotę 8 maja o godzinie 19.00 w Szkole Amerykańskiej w podwarszawskim Konstancinie odbył się wyjątkowy koncert „Wednesday’s Child” Hope Gala for Haiti, którego współorganizatorem była Ambasada Amerykańska.

  Garden Party

Aukcja sztuki haitańskiej podczas przyjęcia urodzinowego w Konstancinie. W dniu 26 czerwca Fundacja Polska-Haiti zorganizowała aukcję sztuki haitańskiej w Konstancinie podczas obchodów urodzin Przyjaciela Fundacji.

  Projekt Szkoła Sióstr Franciszkanek

Dzięki środkom finansowym przekazanym Fundacji Polska – Haiti opłaciliśmy roczny koszty nauki 53 uczennic liceum Sióstr Franciszkanek. Szkoła znajduje się w stolicy Haiti, Port au Prince. W czasie styczniowego trzęsienia ziemi zawalił się jeden z budynków szkolnych, a pozostałe zabudowania uległy częściowemu zniszczeniu. Z nieistniejącego dziś czteropiętrowego gmachu udało się ocalić tylko część ławek.

  Marie Pauline Orgela

Dzięki środkom finansowym przekazanym Fundacji Polska – Haiti pomogliśmy w sfinansowaniu stażu młodej Haitance Marie Pauline Orgela, studentce V roku medycyny. Marie Pauline Orgela wyjechała na 2 miesiące do szpitala St Vincent de Paul w Lille we Francji i tak podnosiła swoje kwalifikacje i zdobywała nowe umiejętności.