1 2 3 4 5

1% podatku KRS 0000349426 Bez wahania przekażcie 1% Waszego podatku dla polskiej Szkoły im. Jana Pawła II w Jacmel.

7 rocznica trzęsienia ziemi na Haiti 12 stycznia 2017 roku mija siódma smutna rocznica tragicznego trzęsienia ziemi na Haiti. Wówczas zginęło wielu niewinnych ludzi.

Creamy dzieciom :) Firma Creamy Creative Cosmetics postanowiła wesprzeć dzieci ze szkoły Jana Pawła II w Jacmel.

Nagroda uznania za wybitny projekt infrastruktury publicznej Nasi architekci: Marta Niedbalec i Maciej Siuda odebrali nagrodę dla całego zespołu BALON (Medellin w Kolumbia) zostali oni wyróżnieni nagrodą Holocim Awards 2014 za projekt szkoły na Haiti!

Przekaż 1% podatku KRS 0000349426 Poznaj twarze naszych dzieci! Przyszli uczniowie szkoły Jana Pawła II w Jacmel tymczasem bawią się w prowizorycznej szkole.


zamknij

Wyniki wyszukiwania


Bieżące

20.03.2014

Przekaż 1% podatku KRS 0000349426

Poznaj twarze naszych dzieci! Przyszli uczniowie szkoły Jana Pawła II w Jacmel tymczasem bawią się w prowizorycznej szkole.

Na improwizowanym boisku rozgrywają swój mecz piłkarski plastikową piłką, lekcje odrabiają w cieniu drzew i cierpliwie oczekują, że niedługo wprowadzą się do nowego budynku.W szkole Jana Pawła II w czasie meczu będzie się kopało prawdziwą piłką, a lekcji będzie można wysłuchać w prawdziwej ławce szkolnej. Przyłączcie się do nas i pomóżcie dokończyć prace wewnętrzne i wyposażcie z nami budynek szkolny. 

Jesteśmy już tak blisko celu!