1 2 3 4 5

1% podatku KRS 0000349426 Bez wahania przekażcie 1% Waszego podatku dla polskiej Szkoły im. Jana Pawła II w Jacmel.

7 rocznica trzęsienia ziemi na Haiti 12 stycznia 2017 roku mija siódma smutna rocznica tragicznego trzęsienia ziemi na Haiti. Wówczas zginęło wielu niewinnych ludzi.

Creamy dzieciom :) Firma Creamy Creative Cosmetics postanowiła wesprzeć dzieci ze szkoły Jana Pawła II w Jacmel.

Nagroda uznania za wybitny projekt infrastruktury publicznej Nasi architekci: Marta Niedbalec i Maciej Siuda odebrali nagrodę dla całego zespołu BALON (Medellin w Kolumbia) zostali oni wyróżnieni nagrodą Holocim Awards 2014 za projekt szkoły na Haiti!

Przekaż 1% podatku KRS 0000349426 Poznaj twarze naszych dzieci! Przyszli uczniowie szkoły Jana Pawła II w Jacmel tymczasem bawią się w prowizorycznej szkole.


zamknij

Wyniki wyszukiwania


Bieżące

19.03.2014

Jedyny koncert Carltona Rara w Polsce!

Muzyk, który inspiruje Pedro Almodovara – 29 marca o 21.30 w barStudio, w Pałacu Kultury - po raz pierwszy wystąpi w Polsce i zaśpiewa dla szkoły w Jacmel! Na jedynym koncercie w Warszawie w ramach dni Frankofonii wystąpi Carlton Rara – francusko-haitański artysta. Będzie on gwiazdą wyjątkowego charytatywnego koncertu na rzecz Haiti w klubie barStudio.

  plakat - koncert CR

Carlton Rara to znany kompozytor, piosenkarz i perkusista, który w tym roku jest jedną z gwiazd wyjątkowego festiwalu Francophonic organizowanego przez Instytut Francuski w Warszawie.  Podczas swojego pierwszego występu w Polsce Carlton Rara zagra koncert charytatywny na rzecz fundacji Polska-Haiti, która od lat z sukcesem realizuje projekt budowy szkoły na Haiti. 

Twórczość  Carltona Rara to połączenie bluese’a, reage, voudou, funck i goove. Wszystkie te wpływy muzyczne tworzą niepowtarzalny klimat tętniący rytmami Karaibów.  Carlton - pół Haitańczyk i pół Francuz - zadebiutował na francuskiej scenie muzycznej w 2004 roku, a już od 2005 zyskał międzynarodowy rozgłos. W 2009 roku wydał swój pierwszy album Peyi Blue, który przyniósł mu uznanie światowej krytyki. Jego drugi album Home wydany w 2012, który w tym samym roku znalazł się na liście TOP 20 najlepszych albumów World/Jazz 2012 roku francuskiego magazynu Les Inrocks. W tym samym czasie docenił go sam Pedro Almodovar, który wymienia Carltona na liście artystów  mających największy wpływ na jego pracę, w szczególności w przypadku filmu „Przelotni kochankowie”.

Na koncert zaprasza Fundacja Polska-Haiti  oraz Ambasada Francji.

Cegiełki do nabycia przed koncertem oraz pod adresem e-mail fundacja@polska-haiti.org

Koszt cegiełki: 50 PLN, studenci - 30 PLN