1 2 3 4 5

1% podatku KRS 0000349426 Bez wahania przekażcie 1% Waszego podatku dla polskiej Szkoły im. Jana Pawła II w Jacmel.

7 rocznica trzęsienia ziemi na Haiti 12 stycznia 2017 roku mija siódma smutna rocznica tragicznego trzęsienia ziemi na Haiti. Wówczas zginęło wielu niewinnych ludzi.

Creamy dzieciom :) Firma Creamy Creative Cosmetics postanowiła wesprzeć dzieci ze szkoły Jana Pawła II w Jacmel.

Nagroda uznania za wybitny projekt infrastruktury publicznej Nasi architekci: Marta Niedbalec i Maciej Siuda odebrali nagrodę dla całego zespołu BALON (Medellin w Kolumbia) zostali oni wyróżnieni nagrodą Holocim Awards 2014 za projekt szkoły na Haiti!

Przekaż 1% podatku KRS 0000349426 Poznaj twarze naszych dzieci! Przyszli uczniowie szkoły Jana Pawła II w Jacmel tymczasem bawią się w prowizorycznej szkole.


zamknij

Wyniki wyszukiwania


Bieżące

23.07.2011

Pracownia komputerowa w szkole Sióstr Franciszkanek oddana do użytku

Dzięki hojności naszych Darczyńców Fundacja Polska – Haiti ufundowała 20 nowych komputerów wraz z pełnym oprogramowaniem oraz instalację informatyczną w nowej pracowni komputerowej.

Po powrocie z wakacji  uczennice szkoły  Św. Franciszka z Asyżu z Port-au-Prince będą mogły korzystać z nowo wybudowanej pracowni komputerowej. Pracownia mieści się w oddzielnym budynku parterowym. Jest to konstrukcja żelbetonowa, która jest odporna na wstrząsy sejsmiczne oraz huragany. Poprzednia pracownia komputerowa mieściła się na 6 piętrze szkoły. Budynek ten uległ całkowitemu zniszczeniu podczas trzęsienia ziemi 12 stycznia 2010r. Na szczęście obeszło się bez ofiar w ludziach.

  Dzięki hojności naszych Darczyńców Fundacja Polska – Haiti ufundowała instalację informatyczną w nowej pracowni oraz 20 nowych komputerów Dell, które w ubiegłym tygodniu zostały podłączone do sieci. Pracownia jest oddana do użytku i czeka na rozpoczęcie roku szkolnego. Część środków, które zostały przeznaczone na wyposażenie pracowni informatycznej została pozyskana podczas zbiórki publicznej przeprowadzonej wraz z Alior Bnakiem, Wieczoru Haitańskiego i koncertu charytatywnego z udziałem Pako Sarra i Melissy Laveaux, który Fundacja Polska – Haiti zorganizowała 16 stycznia 2011 r.

Wszystkim Darczyńcom serdecznie dziękujemy !