1 2 3 4 5

1% podatku KRS 0000349426 Bez wahania przekażcie 1% Waszego podatku dla polskiej Szkoły im. Jana Pawła II w Jacmel.

7 rocznica trzęsienia ziemi na Haiti 12 stycznia 2017 roku mija siódma smutna rocznica tragicznego trzęsienia ziemi na Haiti. Wówczas zginęło wielu niewinnych ludzi.

Creamy dzieciom :) Firma Creamy Creative Cosmetics postanowiła wesprzeć dzieci ze szkoły Jana Pawła II w Jacmel.

Nagroda uznania za wybitny projekt infrastruktury publicznej Nasi architekci: Marta Niedbalec i Maciej Siuda odebrali nagrodę dla całego zespołu BALON (Medellin w Kolumbia) zostali oni wyróżnieni nagrodą Holocim Awards 2014 za projekt szkoły na Haiti!

Przekaż 1% podatku KRS 0000349426 Poznaj twarze naszych dzieci! Przyszli uczniowie szkoły Jana Pawła II w Jacmel tymczasem bawią się w prowizorycznej szkole.


zamknij

Wyniki wyszukiwania


Bieżące

14.04.2011

Basia i kolega z Haiti

Posłuchaj fragmentu książki "Basia i kolega z Haiti" czytanego przez Pana Jerzego Stuhra!

W przedszkolu Basi pojawia się nowy chłopiec. Ma na imię Titi, brązową skórę i mało mówi...Wzruszająca historia o polubieniu odmienności.

  Tom "Basia i kolega z Haiti" powstał dzięki inspiracji założycielki Fundacji Polska - Haiti , która sama wiele lat temu przyjechała do Polski i wie jak trudna jest integracja "innego". Dziś celem Fundacji Polska - Haiti jest wsparcie rozwoju edukacji na Haiti i działanie na rzecz tolerancji i otwartości.

Basia i kolega z Haiti - już w sprzedaży! 
 
 
 

Basia okłądka 3D- kolor

Basia _str2Basia-nr3