1 2 3 4 5

1% podatku KRS 0000349426 Bez wahania przekażcie 1% Waszego podatku dla polskiej Szkoły im. Jana Pawła II w Jacmel.

7 rocznica trzęsienia ziemi na Haiti 12 stycznia 2017 roku mija siódma smutna rocznica tragicznego trzęsienia ziemi na Haiti. Wówczas zginęło wielu niewinnych ludzi.

Creamy dzieciom :) Firma Creamy Creative Cosmetics postanowiła wesprzeć dzieci ze szkoły Jana Pawła II w Jacmel.

Nagroda uznania za wybitny projekt infrastruktury publicznej Nasi architekci: Marta Niedbalec i Maciej Siuda odebrali nagrodę dla całego zespołu BALON (Medellin w Kolumbia) zostali oni wyróżnieni nagrodą Holocim Awards 2014 za projekt szkoły na Haiti!

Przekaż 1% podatku KRS 0000349426 Poznaj twarze naszych dzieci! Przyszli uczniowie szkoły Jana Pawła II w Jacmel tymczasem bawią się w prowizorycznej szkole.


zamknij

Wyniki wyszukiwania


Bieżące

23.03.2011

Nowe stypendia Fundacji Polska-Haiti

Zarząd Fundacji Polska - Haiti postanowił uzupełnić stypendium udzielone przez Uniwersytet Warszawski i wesprzeć kondycję materialną studentów celem zapewnienia im jak najlepszych warunków do wydajnej pracy naukowej.

W dniu 5 kwietnia 2011 do Fundacji zawitają haitańscy studenci, którzy w dniu 11 lutego 2011 roku podjęli studia na Wydziale Neofilologii Uniwersytetu Warszawskiego. Zarząd Fundacji postanowił uzupełnić stypendium udzielone przez Uczelnię i wesprzeć kondycję materialną studentów celem zapewnienia im jak najlepszych warunków do wydajnej pracy naukowej. Dziesięcioro haitańskich studentów z Université d’Etat d’Haiti będą beneficjentami rocznego stypendium naukowego.

Życzymy nowo immatrykulowanym haitańskim żakom wiele powodzenia w nauce, dobrej aklimatyzacji w Polsce, wiele wytrwałości, a przede wszystkim wzbogacającego doświadczenia ludzkiego, które pozwoli im wrócić na Haiti i włączyć się w odbudowę haitańskiego państwa i społeczeństwa.

Wydarzenie to jest okazją do wyrażenia głębokiej wdzięczności Polskim Liniom Lotniczym LOT za przychylenie się do prośby złożonej przez Fundację Polska-Haiti o udzielnie szczególnego rabatu na podróż studentów do Polski. Dziękujemy Polskim Liniom LOT za wsparcie tego projektu edukacyjnego.