1 2 3 4 5

1% podatku KRS 0000349426 Bez wahania przekażcie 1% Waszego podatku dla polskiej Szkoły im. Jana Pawła II w Jacmel.

7 rocznica trzęsienia ziemi na Haiti 12 stycznia 2017 roku mija siódma smutna rocznica tragicznego trzęsienia ziemi na Haiti. Wówczas zginęło wielu niewinnych ludzi.

Creamy dzieciom :) Firma Creamy Creative Cosmetics postanowiła wesprzeć dzieci ze szkoły Jana Pawła II w Jacmel.

Nagroda uznania za wybitny projekt infrastruktury publicznej Nasi architekci: Marta Niedbalec i Maciej Siuda odebrali nagrodę dla całego zespołu BALON (Medellin w Kolumbia) zostali oni wyróżnieni nagrodą Holocim Awards 2014 za projekt szkoły na Haiti!

Przekaż 1% podatku KRS 0000349426 Poznaj twarze naszych dzieci! Przyszli uczniowie szkoły Jana Pawła II w Jacmel tymczasem bawią się w prowizorycznej szkole.


zamknij

Wyniki wyszukiwania


Bieżące

11.03.2011

Laboratorium komputerowe w szkole Sióstr Franciszkanek

Szkoła Sióstr Franciszkanek w Port au Prince rozpoczęła przygotowania do uruchomienia laboratorium komputerowego.

Laboratorium to zostanie sfinansowane z funduszy zebranych w czasie zbiórki publicznej przeprowadzonej w dniach od 17. 01 do 14.02 we współpracy z bankiem Alior Bank oraz z darowizn przekazanych na konto Fundacji Polska-Haiti po koncercie Melissy Laveaux i gali Hope for Haiti. W chwili obecnej trwa budowa nowego pomieszczenia dla laboratorium komputerowego. Pierwotnie zarezerwowane do tego celu pomieszczenie znajdujące się w części ocalałego po trzęsieniu ziemi budynku wywołuje tyle traumatycznych objawów u uczennic szkoły, że Siostry Franciszkanki podjęły decyzję o zbudowaniu osobnej sali, która właśnie powstaje na terenie dziedzińca szkolnego. Planowany czas zakończenia budowy sali komputerowej przewidziany jest na początek czerwca 2011.  W chwili wybudowania pomieszczenie zostanie wyposażone w sieć komputerową, serwer, komputery wraz z oprogramowanie, nowy stoliki i krzesła. Oto zdjęcia z placu budowy:

 budowa budynku laboratorium komputerowego

budowa budynku laboratorium komputerowego

budowa budynku laboratorium komputerowego

budowa budynku laboratorium komputerowego

budowa budynku laboratorium komputerowego