1 2 3 4 5

1% podatku KRS 0000349426 Bez wahania przekażcie 1% Waszego podatku dla polskiej Szkoły im. Jana Pawła II w Jacmel.

7 rocznica trzęsienia ziemi na Haiti 12 stycznia 2017 roku mija siódma smutna rocznica tragicznego trzęsienia ziemi na Haiti. Wówczas zginęło wielu niewinnych ludzi.

Creamy dzieciom :) Firma Creamy Creative Cosmetics postanowiła wesprzeć dzieci ze szkoły Jana Pawła II w Jacmel.

Nagroda uznania za wybitny projekt infrastruktury publicznej Nasi architekci: Marta Niedbalec i Maciej Siuda odebrali nagrodę dla całego zespołu BALON (Medellin w Kolumbia) zostali oni wyróżnieni nagrodą Holocim Awards 2014 za projekt szkoły na Haiti!

Przekaż 1% podatku KRS 0000349426 Poznaj twarze naszych dzieci! Przyszli uczniowie szkoły Jana Pawła II w Jacmel tymczasem bawią się w prowizorycznej szkole.


zamknij

Wyniki wyszukiwania


Bieżące

 
Pracownia komputerowa sióstr Franciszkanek

Pieniądze, które dzięki Państwa hojności udało nam się zebrać podczas koncertu charytatywnego 16 stycznia zostały przeznaczone na wyposażenie i uruchomienie pracowni komputerowej w szkole sióstr Franciszkanek w Port-au-Prince.

 
Basia i Haiti

Wydawnictwo Egmont Polska oraz Fundacja Polska-Haiti rozpoczynają projekt, którego celem jest wydanie nowego tytułu w serii książkowej Basia przeznaczonej dla dzieci w wieku od 4 do 10 lat.

  Program stypendiów dla studentów haitańskich

Impulsem dla stworzenia programu stypendialnego była dla nas historia Eldy Revol, 22 letniej Haitanki, która mieszka w stolicy Haiti, Port-au-Prince. Jest jedną z 1,5 mln ofiar styczniowego trzęsienia ziemi. Wprawdzie jej rodzina ocalała, ale dom grozi zawaleniem, więc po katastrofie Elda wraz z 2-miesięczną córeczką Daszką, mamą i babcią zamieszkały pod namiotem przy lotnisku Inter.