1 2 3 4 5

1% podatku KRS 0000349426 Bez wahania przekażcie 1% Waszego podatku dla polskiej Szkoły im. Jana Pawła II w Jacmel.

7 rocznica trzęsienia ziemi na Haiti 12 stycznia 2017 roku mija siódma smutna rocznica tragicznego trzęsienia ziemi na Haiti. Wówczas zginęło wielu niewinnych ludzi.

Creamy dzieciom :) Firma Creamy Creative Cosmetics postanowiła wesprzeć dzieci ze szkoły Jana Pawła II w Jacmel.

Nagroda uznania za wybitny projekt infrastruktury publicznej Nasi architekci: Marta Niedbalec i Maciej Siuda odebrali nagrodę dla całego zespołu BALON (Medellin w Kolumbia) zostali oni wyróżnieni nagrodą Holocim Awards 2014 za projekt szkoły na Haiti!

Przekaż 1% podatku KRS 0000349426 Poznaj twarze naszych dzieci! Przyszli uczniowie szkoły Jana Pawła II w Jacmel tymczasem bawią się w prowizorycznej szkole.


zamknij

Wyniki wyszukiwania


Bieżące

 
Pracownia komputerowa w szkole Sióstr Franciszkanek oddana do użytku

Dzięki hojności naszych Darczyńców Fundacja Polska – Haiti ufundowała 20 nowych komputerów wraz z pełnym oprogramowaniem oraz instalację informatyczną w nowej pracowni komputerowej.

 
Dzień Motywacyjny w szkole Sióstr Franciszkanek w Port-au-Prince

W niedzielę 15 maja 2011 w Szkole Sióstr Franciszkanek w Port-au-Prince zorganizowany został Dzień Motywacyjny połączony z piknikiem rodzinnym. Tematem przewodnim tego wydarzenia była promocja zdrowego stylu życia oraz profilaktyka chorób zakaźnych zwłaszcza cholery.

 
Universite Notre Dame D'Haiti w Jacmel

Fundacja Polska-Haiti pokryła koszt rocznego czesnego dla sześciu młodych studentek pielęgniarstwa z Jacmel

 
Architekci pomogą Haiti

Izba Architektów Rzeczypospolitej Polskiej 27 maja 2011 r. ogłosiła otwarty konkurs architektoniczny na projekt szkoły w miejscowości Jacmel na Haiti. Zaprojektowany przez polskiego architekta budynek zostanie później wzniesiony na terenie zniszczonym przez kataklizm.

 
Stypendium Fundacji Polska - Haiti

Nasza stypendystka Elda Revol właśnie podchodzi do egzaminów!

 
Studnia w Petit Goave

Nowa studnia powstanie w pobliżu szkoły w miasteczku Petit Goave. Jest to wspólna inicjatywa Fundacji Polska – Haiti oraz Fundacji Studnia Nadziei.

 
Basia i kolega z Haiti

Posłuchaj fragmentu książki "Basia i kolega z Haiti" czytanego przez Pana Jerzego Stuhra!

 
Budynek pracowni komputerowej wybudowany!

Nowy budynek, który zostanie przeznaczony na pracownię informatyczną w Szkole Sióstr Franciszkanek został wybudowany. W chwili obecnej trwają prace nad położeniem instalacji elektyrcznej. Wszystko wskazuje na to, że budynek zostanie oddany do użytkowania zgodnie z planem tj. na koniec czerwca.

 
Nowe stypendia Fundacji Polska-Haiti

Zarząd Fundacji Polska - Haiti postanowił uzupełnić stypendium udzielone przez Uniwersytet Warszawski i wesprzeć kondycję materialną studentów celem zapewnienia im jak najlepszych warunków do wydajnej pracy naukowej.

 
Laboratorium komputerowe w szkole Sióstr Franciszkanek

Szkoła Sióstr Franciszkanek w Port au Prince rozpoczęła przygotowania do uruchomienia laboratorium komputerowego.