1 2 3 4 5

1% podatku KRS 0000349426 Bez wahania przekażcie 1% Waszego podatku dla polskiej Szkoły im. Jana Pawła II w Jacmel.

7 rocznica trzęsienia ziemi na Haiti 12 stycznia 2017 roku mija siódma smutna rocznica tragicznego trzęsienia ziemi na Haiti. Wówczas zginęło wielu niewinnych ludzi.

Creamy dzieciom :) Firma Creamy Creative Cosmetics postanowiła wesprzeć dzieci ze szkoły Jana Pawła II w Jacmel.

Nagroda uznania za wybitny projekt infrastruktury publicznej Nasi architekci: Marta Niedbalec i Maciej Siuda odebrali nagrodę dla całego zespołu BALON (Medellin w Kolumbia) zostali oni wyróżnieni nagrodą Holocim Awards 2014 za projekt szkoły na Haiti!

Przekaż 1% podatku KRS 0000349426 Poznaj twarze naszych dzieci! Przyszli uczniowie szkoły Jana Pawła II w Jacmel tymczasem bawią się w prowizorycznej szkole.


zamknij

Wyniki wyszukiwania


Bieżące

 
Makiety szkoły

Architekci z grupy projektowej Maćka Siudy przygotowali już robocze makiety szkoły im. Jana Pawła II w Jacmel na Haiti. Zapraszamy do galerii zdjęć.

 
Do biegu, gotowi……

Trwają wielkie przygotowania do rozpoczęcia budowy szkoły podstawowej zaprojektowanej przez zespół Maćka Siudy. Praca wrze we Wrocławiu, w Jacmel i w Warszawie.

 
Zaproszenie na Piknik z Basią

Fundacja Polska - Haiti oraz Wydawnictwo Egmont z okazji pierwszej rocznicy wydania książeczki „Basia i kolega z Haiti" mają zaszczyt zaprosić na majówkę charytatywną PIKNIK z BASIĄ. 20 maja 2012 r. godzina 12.00 Och! Teatr przy ul. Grójeckiej 64 w Warszawie

 
Konkurs architektoniczny rozstrzygnięty!

W dniu 13 maja 2012 r. jury w składzie Prof. dr hab. inż. arch. Marian Fikus (IARP - przewodniczący komisji), Mgr inż. arch. Rafał Szczepański (IARP), Dr inż. arch. Jerzy Grochulski (SARP), Mgr inż. Jerzy Pobóg- Pągowski (PIIB), Mgr inż. arch. Mariusz Szabłowski - sędzia referent, Mgr inż. arch. Tomasz Tomaszewski – sekretarz, wyłoniło zwycięski projekt architektoniczny budynku szkolnego w Jacmel na Haiti.

 
Szkoła dla Noego

Otrzymaliśmy wiadomość z Haiti, że nasz podopieczny, Noe został przyjęty do szkoły Montfort, prowadzonej przez międzynarodowe zgromadzenie Les Filles De Sagesse. Noe będzie przebywał w internacie przez cały rok szkolny, na wakacje i święta będzie wracał do swoich opiekunów z Foyer Mere Marie de la Divine Misericorde .

 
Konkurs architektoniczny

Pierwszy etap konkursu architektonicznego został rozstrzygnięty.

 
Wsparcie dla sieroty

Fundacja Polska – Haiti we współpracy z NSZZ Solidarność Dolny Śląsk przez okres 20 miesięcy będzie wspierać edukację oraz wychowanie haitańskiej sieroty, chłopca o imieniu Noe, który znajduje się w sierocińcu Foyer Marie Mere de la Divine Misericorde w Pietonville.

 
Generator prądu dla szkoły St. Francois Xavier

Dzięki dotacji otrzymanej z Senatu RP zakupiliśmy generator prądu dla szkoły St. Francois Xavier w miejscowości Fond des Blancs.

  Aukcja obrazów Jeana Francois Didier

3 września ruszyła na Allegro aukcja obrazów malarza haitańskiego Jean francois Didier. Informujemy, że uległ zmianie czas licytacji. Obrazy możecie Państwo licytować przez 14 dni, do 17 września.

 
Otwarcie aukcji obrazów haitańskich w „Regeneracji”

W piątek 2 września o godzinie 19.30 w warszawskiej restauracji Regeneracja przy ul.Puławskiej 61 odbędzie się uroczyste otwarcie aukcji obrazów Antonia (Jean François Didier).