1 2 3 4 5

1% podatku KRS 0000349426 Bez wahania przekażcie 1% Waszego podatku dla polskiej Szkoły im. Jana Pawła II w Jacmel.

7 rocznica trzęsienia ziemi na Haiti 12 stycznia 2017 roku mija siódma smutna rocznica tragicznego trzęsienia ziemi na Haiti. Wówczas zginęło wielu niewinnych ludzi.

Creamy dzieciom :) Firma Creamy Creative Cosmetics postanowiła wesprzeć dzieci ze szkoły Jana Pawła II w Jacmel.

Nagroda uznania za wybitny projekt infrastruktury publicznej Nasi architekci: Marta Niedbalec i Maciej Siuda odebrali nagrodę dla całego zespołu BALON (Medellin w Kolumbia) zostali oni wyróżnieni nagrodą Holocim Awards 2014 za projekt szkoły na Haiti!

Przekaż 1% podatku KRS 0000349426 Poznaj twarze naszych dzieci! Przyszli uczniowie szkoły Jana Pawła II w Jacmel tymczasem bawią się w prowizorycznej szkole.


zamknij

Wyniki wyszukiwania


Bieżące

 
Z placu budowy…

Na budowie prace idą do przodu.

 
Nagroda uznania za wybitny projekt infrastruktury publicznej

Nasi architekci: Marta Niedbalec i Maciej Siuda odebrali nagrodę dla całego zespołu BALON (Medellin w Kolumbia) zostali oni wyróżnieni nagrodą Holocim Awards 2014 za projekt szkoły na Haiti!

 
Jak przekazać 1% podatku?

Jak przekazać 1% podatku dla Fundacji polska - Haiti? To bardzo proste!

 
Przekaż 1% podatku KRS 0000349426

Poznaj twarze naszych dzieci! Przyszli uczniowie szkoły Jana Pawła II w Jacmel tymczasem bawią się w prowizorycznej szkole.

 
Jedyny koncert Carltona Rara w Polsce!

Muzyk, który inspiruje Pedro Almodovara – 29 marca o 21.30 w barStudio, w Pałacu Kultury - po raz pierwszy wystąpi w Polsce i zaśpiewa dla szkoły w Jacmel! Na jedynym koncercie w Warszawie w ramach dni Frankofonii wystąpi Carlton Rara – francusko-haitański artysta. Będzie on gwiazdą wyjątkowego charytatywnego koncertu na rzecz Haiti w klubie barStudio.

 
ZGUBNA POMOC

Komu jest potrzebna pomoc międzynarodowa? Jakie są skutki pomocy udzielone Haiti po trzęsieniu ziemi? Zapraszamy na emisję filmu „Zgubna pomoc” Raoula Pecka i debatę w dniu 21 marca 2014, Centrum ŁOWICKA, ul. Łowicka 21, Warszawa.

 
Zofia Witucka o dzieciach do nowej szkoły

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej prezentacji multimedialnej o uczniach z Haiti.

 
Pierwsze tygodnie budowy za nami!

Trwają najbardziej czasochłonne i najmniej chyba efektowne prace ziemne przy budowie szkoły w Jacmel, ale zmiany na działce są widoczne gołym okiem.

 
Zaproszenie na debatę

W dniu 17 grudnia 2013 roku o godz. 17 w siedzibie Fundacji przy ul. Krakowskie Przedmieście 20/22, oficyna, odbędzie się debata na temat „Integracji kulturowej”. Na spotkaniu zostaną omówione kwestie z zakresu rasizmu, dyskryminacji oraz prześladowania.

 
Dzień zmian Polska - Haiti w szkole na Wiercinach

17 czerwca odbyło się spotkanie mówiące o kulturze, historii i tradycjach na Haiti.