1 2 3 4 5

1% podatku KRS 0000349426 Bez wahania przekażcie 1% Waszego podatku dla polskiej Szkoły im. Jana Pawła II w Jacmel.

7 rocznica trzęsienia ziemi na Haiti 12 stycznia 2017 roku mija siódma smutna rocznica tragicznego trzęsienia ziemi na Haiti. Wówczas zginęło wielu niewinnych ludzi.

Creamy dzieciom :) Firma Creamy Creative Cosmetics postanowiła wesprzeć dzieci ze szkoły Jana Pawła II w Jacmel.

Nagroda uznania za wybitny projekt infrastruktury publicznej Nasi architekci: Marta Niedbalec i Maciej Siuda odebrali nagrodę dla całego zespołu BALON (Medellin w Kolumbia) zostali oni wyróżnieni nagrodą Holocim Awards 2014 za projekt szkoły na Haiti!

Przekaż 1% podatku KRS 0000349426 Poznaj twarze naszych dzieci! Przyszli uczniowie szkoły Jana Pawła II w Jacmel tymczasem bawią się w prowizorycznej szkole.


zamknij

Wyniki wyszukiwania


Ludzie Fundacji

29.09.2010

Pozostali członkowie Fundacji

                                                                         
Agnieszka Chmielnik

Odpowiada za tłumaczenia polsko-angielskie.

Nauczyciel języka angielskiego w poznańskim gimnazjum, aktualnie na urlopie wychowawczym. Jako tłumacz z zamiłowania, swoją aktywność zawodową kieruje obecnie w stronę doskonalenia sztuki przekładu. Absolwentka UAM. Prywatnie mama Oli i Uli


Mariusz Cieszewski

W Fundacji Polska-Haiti pomaga przy stronie internetowej, z wielką pasją kompletuje również drużynę na maraton warszawski.

Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego, z wykształcenia hydrolog.

Zawód wykonywany: redaktor, fotograf i webmaster. Pracował w instytucjach europejskich, był redaktorem w Wydawnictwach Szkolnych i Pedagogicznych, współprowadził firmę eventową. W chwili obecnej prowadzi  agencję fotograficzną.

Obecnie aktywnie współpracuje z Ministerstwem Spraw Zagranicznych przy działaniach promujących Polskę.

Za swoje największe osiągnięcie zawodowe uważa nagrodę od firm Microsoft i Dell za projekt internetowego systemu zarządzania treścią dla agencji fotograficznych.

Jest żonaty, ma 9 letnią córkę. W wolnych chwilach biega.


Wiktoria Stankiewicz

Mgr filologii, lektor, tłumacz kilku języków.
W Fundacji Polska – Haiti zajmuje się przede wszystkim tłumaczeniami polsko- francuskimi i francusko – polskimi.

Dyplomowana instruktorka finess, masażystka, personal trener. Od najmłodszych lat związana ze sportem i zdrowym stylem życia. Jest terapeutą Reiki 2 stopnia. Specjalizuje się w dziedzinie wellness i holistycznej odnowy biologicznej. Pasjonuje się oryginalnymi technikami masażu takimi jak masaże ajurwedyjski, tajski, aromaterapeutyczny, a także niekonwencjonalnymi metodami leczenia. Nazywana jest specjalistką od pozytywnej energii.
Matka dwojga dzieci propaguje aktywną ciążę i zajmuje się także prowadzeniem zajęć Bezpieczna aktywność przyszłych mam.

„Nie posiadamy Ziemi – jesteśmy Jej częścią.”

www.surya.webuda.com
victoria.wellness@gmail.com
(48) 513 756 023