1 2 3 4 5

1% podatku KRS 0000349426 Bez wahania przekażcie 1% Waszego podatku dla polskiej Szkoły im. Jana Pawła II w Jacmel.

7 rocznica trzęsienia ziemi na Haiti 12 stycznia 2017 roku mija siódma smutna rocznica tragicznego trzęsienia ziemi na Haiti. Wówczas zginęło wielu niewinnych ludzi.

Creamy dzieciom :) Firma Creamy Creative Cosmetics postanowiła wesprzeć dzieci ze szkoły Jana Pawła II w Jacmel.

Nagroda uznania za wybitny projekt infrastruktury publicznej Nasi architekci: Marta Niedbalec i Maciej Siuda odebrali nagrodę dla całego zespołu BALON (Medellin w Kolumbia) zostali oni wyróżnieni nagrodą Holocim Awards 2014 za projekt szkoły na Haiti!

Przekaż 1% podatku KRS 0000349426 Poznaj twarze naszych dzieci! Przyszli uczniowie szkoły Jana Pawła II w Jacmel tymczasem bawią się w prowizorycznej szkole.


zamknij

Wyniki wyszukiwania


Ludzie Fundacji

28.09.2010

Zarząd Fundacji

Zofia Pinchinat-Witucka 
Prezes Fundacji Polska-Haiti


Urodziła się w Kostaryce w rodzinie haitańsko-polskiej. Po kilku latach przeprowadziła się do Polski, gdzie ukończyła filologię polską na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Później dodatkowo ukończyła Szkołę Dyplomacji i Służby Zagranicznej na Uniwersytecie de las Americas w San Jose, w Kostaryce, filologię francuską na Uniwersytecie Sorbońskim oraz podyplomowe studium public relations

   
Zanim utworzyła Fundację Polska-Haiti, pracowała w Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości w Centrum Informacji Europejskiej, gdzie odpowiadała za Public Relations. Jako nauczyciel języka polskiego i francuskiego pracowała na Uniwersytecie Sorbońskim oraz w Paryżu ucząc dzieci polskich emigrantów. Zna biegle cztery języki: polski, francuski, hiszpański oraz angielski. Mężatka z trójką dzieci.


Katarzyna Olubińska
Wiceprezes fundacji

Dołączyła do fundacji kilka dni po trzęsieniu ziemi organizując ogólnopolską akcję medialną „Solidarni z Haiti” w telewizjach: TVP1, TVN i Polsat i na antenie Polskiego Radia.
 
Dziennikarka telewizyjna. Obecnie współpracuje z programem „Dzień dobry TVN”. Wcześniej związana z telewizjami: TVP2, Puls, Polsat, TVN 24 i TVP w Bydgoszczy oraz firmami produkcyjnymi: Rochstar, Mastiff Media Polska i Zodiak Television.
 
Absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu.
 
Prywatnie żeglarka i miłośniczka literatury ze szczególnym uwzględnieniem biografii znanych kobiet i historii o losach Polaków rozsianych po świecie, a zwłaszcza o potomkach polskich legionistów na Haiti.
 
Kontakt:

katarzyna.olubinska@polska-haiti.org

 


Izabela Wasiłek
Wiceprezes fundacji

Odpowiada za projekty związane z fundraisingiem, relacje z partnerami biznesowymi, rozliczenia projektów, finanse fundacji oraz organizację imprez.

Fotograf i specjalistka od marketingu.

Na co dzień prowadzi swoją własną działalność fotograficzną. Zajmuje się fotografią ślubną, fotografią portretową, fotografią dziecięcą. Kocha fotoreportaż! Jej zdjęcia możecie obejrzeć na stronie www.wasilek.pl

Zanim dołączyła do zespołu Fundacji Polska – Haiti, zajmowała się m. in. promocją gazet: dwutygodnika i miesięcznika oraz promocją wydawnictw muzycznych, koncertów, imprez i innych wydarzeń muzycznych. 

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego na wydziale zarządzania i marketingu.

Prywatnie mama dwóch małych urwisów.

Kontakt:
iza.wasilek@polska-haiti.org