1 2 3 4 5

1% podatku KRS 0000349426 Bez wahania przekażcie 1% Waszego podatku dla polskiej Szkoły im. Jana Pawła II w Jacmel.

7 rocznica trzęsienia ziemi na Haiti 12 stycznia 2017 roku mija siódma smutna rocznica tragicznego trzęsienia ziemi na Haiti. Wówczas zginęło wielu niewinnych ludzi.

Creamy dzieciom :) Firma Creamy Creative Cosmetics postanowiła wesprzeć dzieci ze szkoły Jana Pawła II w Jacmel.

Nagroda uznania za wybitny projekt infrastruktury publicznej Nasi architekci: Marta Niedbalec i Maciej Siuda odebrali nagrodę dla całego zespołu BALON (Medellin w Kolumbia) zostali oni wyróżnieni nagrodą Holocim Awards 2014 za projekt szkoły na Haiti!

Przekaż 1% podatku KRS 0000349426 Poznaj twarze naszych dzieci! Przyszli uczniowie szkoły Jana Pawła II w Jacmel tymczasem bawią się w prowizorycznej szkole.


zamknij

Wyniki wyszukiwania


Zdjęcia

Budowa szkoły im. Jana Pawła II w Jacmel

  • fotografii: 16

Pomysł budowy szkoły zrodził się w 2010 r. kiedy Haiti ucierpiało w skutek tragicznego w skutkach trzęsienia ziemi. Budowa szkoły stała się dla nas - dla Fundacji Polska - Haiti najważniejszym i kluczowym projektem. Wszystkie nasze siły i wszystkie nasze działania koncentrowały się wokół budowy. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że po długim okresie przygotowań możemy pokazać pierwsze zdjęcia. Zostańcie z nami, to tutaj na bieżąco będziemy Wam pokazywać postępy budowy szkoły im. Jana Pawła II w Jacmel na Haiti.