1 2 3 4 5

1% podatku KRS 0000349426 Bez wahania przekażcie 1% Waszego podatku dla polskiej Szkoły im. Jana Pawła II w Jacmel.

7 rocznica trzęsienia ziemi na Haiti 12 stycznia 2017 roku mija siódma smutna rocznica tragicznego trzęsienia ziemi na Haiti. Wówczas zginęło wielu niewinnych ludzi.

Creamy dzieciom :) Firma Creamy Creative Cosmetics postanowiła wesprzeć dzieci ze szkoły Jana Pawła II w Jacmel.

Nagroda uznania za wybitny projekt infrastruktury publicznej Nasi architekci: Marta Niedbalec i Maciej Siuda odebrali nagrodę dla całego zespołu BALON (Medellin w Kolumbia) zostali oni wyróżnieni nagrodą Holocim Awards 2014 za projekt szkoły na Haiti!

Przekaż 1% podatku KRS 0000349426 Poznaj twarze naszych dzieci! Przyszli uczniowie szkoły Jana Pawła II w Jacmel tymczasem bawią się w prowizorycznej szkole.


zamknij

Wyniki wyszukiwania


Zdjęcia

Budowa laboratorium w Collège Saint-François D’Assise

  • fotografii: 16

Szkoła Sióstr Franciszkanek w Port au Prince rozpoczęła budowe nowego pomieszczenia, które zostanie przeznaczone na laboratorium komputerowe. Pierwotnie zarezerwowane do tego celu pomieszczenie znajdujące się w części ocalałego po trzęsieniu ziemi budynku wywołuje tyle traumatycznych objawów u uczennic szkoły, że Siostry Franciszkanki podjęły decyzję o zbudowaniu osobnej sali, która właśnie powstaje na terenie dziedzińca szkolnego. Planowany czas zakończenia budowy sali komputerowej przewidziany jest na początek czerwca 2011.