1 2 3 4 5

1% podatku KRS 0000349426 Bez wahania przekażcie 1% Waszego podatku dla polskiej Szkoły im. Jana Pawła II w Jacmel.

7 rocznica trzęsienia ziemi na Haiti 12 stycznia 2017 roku mija siódma smutna rocznica tragicznego trzęsienia ziemi na Haiti. Wówczas zginęło wielu niewinnych ludzi.

Creamy dzieciom :) Firma Creamy Creative Cosmetics postanowiła wesprzeć dzieci ze szkoły Jana Pawła II w Jacmel.

Nagroda uznania za wybitny projekt infrastruktury publicznej Nasi architekci: Marta Niedbalec i Maciej Siuda odebrali nagrodę dla całego zespołu BALON (Medellin w Kolumbia) zostali oni wyróżnieni nagrodą Holocim Awards 2014 za projekt szkoły na Haiti!

Przekaż 1% podatku KRS 0000349426 Poznaj twarze naszych dzieci! Przyszli uczniowie szkoły Jana Pawła II w Jacmel tymczasem bawią się w prowizorycznej szkole.


zamknij

Wyniki wyszukiwania


Zdjęcia

Szkoła w Carrefour

  • fotografii: 10

Zdjęcia zrobione przez Marka Gonzaleza, który był w miejscowości Carrefour na Haiti. Pojechał tam z pomocą. Zdjęcia okazują ruiny szkoły prowdzonej przez siostry teresianki, pod gruzami znajdują się zwłoki 300 dzieci. Dotychczas nie udało się ich wydobyć ponieważ zabrakło ciężkiego sprzętu a trzeba było się zajmować ocalałymi dzieciakami. Razem jest ich około 160, sieroty i niepełnosprawne, które są pod opieką Siostry Teresy i braci Joseph.