1 2 3 4 5

1% podatku KRS 0000349426 Bez wahania przekażcie 1% Waszego podatku dla polskiej Szkoły im. Jana Pawła II w Jacmel.

7 rocznica trzęsienia ziemi na Haiti 12 stycznia 2017 roku mija siódma smutna rocznica tragicznego trzęsienia ziemi na Haiti. Wówczas zginęło wielu niewinnych ludzi.

Creamy dzieciom :) Firma Creamy Creative Cosmetics postanowiła wesprzeć dzieci ze szkoły Jana Pawła II w Jacmel.

Nagroda uznania za wybitny projekt infrastruktury publicznej Nasi architekci: Marta Niedbalec i Maciej Siuda odebrali nagrodę dla całego zespołu BALON (Medellin w Kolumbia) zostali oni wyróżnieni nagrodą Holocim Awards 2014 za projekt szkoły na Haiti!

Przekaż 1% podatku KRS 0000349426 Poznaj twarze naszych dzieci! Przyszli uczniowie szkoły Jana Pawła II w Jacmel tymczasem bawią się w prowizorycznej szkole.


zamknij

Wyniki wyszukiwania


Media

6.12.2015

Noe uczy się języka migowego

Jesteśmy przekonani, że opanowanie języka migowego, którego uczy się od niedawna przyspieszy jego rozwój i da mu większe szanse w przyszłości na zdobycie licznych umiejętności potrzebnych w zdobywaniu wiedzy i komunikacji z innymi.

 Nowa szkoła nie dysponuje internatem. Dyrektor szkoły zgodziła się przyjąć Noe do swojego domu. Teraz Noe na czas roku szkolnego ma nową rodzinę zastępczą. Na wakacje i święta wraca do swojego sierocińca prowadzonego przez Françoise Bellande.

Na zdjęciu Noe i jego nowe buty sportowe! 
noe 1
Fundacja szuka osób, które zechcą wesprzeć edukację Noe.