1 2 3 4 5

1% podatku KRS 0000349426 Bez wahania przekażcie 1% Waszego podatku dla polskiej Szkoły im. Jana Pawła II w Jacmel.

7 rocznica trzęsienia ziemi na Haiti 12 stycznia 2017 roku mija siódma smutna rocznica tragicznego trzęsienia ziemi na Haiti. Wówczas zginęło wielu niewinnych ludzi.

Creamy dzieciom :) Firma Creamy Creative Cosmetics postanowiła wesprzeć dzieci ze szkoły Jana Pawła II w Jacmel.

Nagroda uznania za wybitny projekt infrastruktury publicznej Nasi architekci: Marta Niedbalec i Maciej Siuda odebrali nagrodę dla całego zespołu BALON (Medellin w Kolumbia) zostali oni wyróżnieni nagrodą Holocim Awards 2014 za projekt szkoły na Haiti!

Przekaż 1% podatku KRS 0000349426 Poznaj twarze naszych dzieci! Przyszli uczniowie szkoły Jana Pawła II w Jacmel tymczasem bawią się w prowizorycznej szkole.


zamknij

Wyniki wyszukiwania


Media

6.12.2015

Święto w Szkole Jana Pawła II w Jacmel

Kardynał Gerhard Ludwig Müller Prefekt Kongregacji Nauki Wiary przyjechał ze specjalną wizytą do budującej się szkoły Jana Pawła II w Jacmel.

 Pobyt dostojnika był okazją dla nauczycieli, uczniów, rodziców i partnerów projektu do zorganizowania przyjęcia i pierwszej wizyty w murach nowego budynku szkolnego. Dzieci odwiedziły swoje przyszłe klasy lekcyjne oraz podwórko szkolne.

 

Rodzice przygotowali wykwintny poczęstunek. W klasach rozstawiono stoły i wszyscy raczyli się lokalnymi smakołykami oraz chłodem dobrze wyizolowanych i przewiewnych pomieszczeń.

 

Mamy nadzieję, że kardynalskie błogosławieństwo będzie nowym impulsem do przyspieszenia prac wykończeniowych.

 

W uroczystościach wzięło udział ponad 1000 osób.  Było wiele radości i trochę żalu, że jeszcze nie można zasiąść w ławkach szkolnych.