1 2 3 4 5

1% podatku KRS 0000349426 Bez wahania przekażcie 1% Waszego podatku dla polskiej Szkoły im. Jana Pawła II w Jacmel.

7 rocznica trzęsienia ziemi na Haiti 12 stycznia 2017 roku mija siódma smutna rocznica tragicznego trzęsienia ziemi na Haiti. Wówczas zginęło wielu niewinnych ludzi.

Creamy dzieciom :) Firma Creamy Creative Cosmetics postanowiła wesprzeć dzieci ze szkoły Jana Pawła II w Jacmel.

Nagroda uznania za wybitny projekt infrastruktury publicznej Nasi architekci: Marta Niedbalec i Maciej Siuda odebrali nagrodę dla całego zespołu BALON (Medellin w Kolumbia) zostali oni wyróżnieni nagrodą Holocim Awards 2014 za projekt szkoły na Haiti!

Przekaż 1% podatku KRS 0000349426 Poznaj twarze naszych dzieci! Przyszli uczniowie szkoły Jana Pawła II w Jacmel tymczasem bawią się w prowizorycznej szkole.


zamknij

Wyniki wyszukiwania


Media

19.03.2014

Serdecznie dziękujemy przyjaciołom Fundacji Polska – Haiti, wolontariuszom, załodze Baru Studio, partnerom, gościom, darczyńcom, a przede wszystkim Carltonowi Rara i jego zespołowi za wspaniały koncert !

W ubiegłą sobotę 29 marca w Barze Studio w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie w ramach Dni Frankofonii odbył się charytatywny koncert haitańsko-francuskiego artysty Carltona Rara, grającego w bluesowych klimatach z zabarwieniem groove i roots.

 Artysta zaprezentował doskonały warsztat muzyczny, a  także pozwolił nam zapoznać się z gorącymi rytmami dalekich Karaibów. Niepowtarzalną, prawie magiczną atmosferę koncertu zawdzięczamy spontaniczności i otwartości Carltona, który wielokrotnie schodził ze sceny i kierował słowa swoich piosenek bezpośrednio do widowni.

Carlton podziękował za zaangażowanie w odbudowę i rozwój szkolnictwa na Haiti, zwrócił się także do publiczności, mówiąc, że Haiti wciąż nas potrzebuje i, że kluczowym elementem odbudowy kraju jest opieka nad najmłodszymi obywatelami i oświata.

Mamy nadzieję, że wkrótce będziemy znów gościć Carltona w Polsce.

Autor zdjęć Maciej Chachulski