1 2 3 4 5

1% podatku KRS 0000349426 Bez wahania przekażcie 1% Waszego podatku dla polskiej Szkoły im. Jana Pawła II w Jacmel.

7 rocznica trzęsienia ziemi na Haiti 12 stycznia 2017 roku mija siódma smutna rocznica tragicznego trzęsienia ziemi na Haiti. Wówczas zginęło wielu niewinnych ludzi.

Creamy dzieciom :) Firma Creamy Creative Cosmetics postanowiła wesprzeć dzieci ze szkoły Jana Pawła II w Jacmel.

Nagroda uznania za wybitny projekt infrastruktury publicznej Nasi architekci: Marta Niedbalec i Maciej Siuda odebrali nagrodę dla całego zespołu BALON (Medellin w Kolumbia) zostali oni wyróżnieni nagrodą Holocim Awards 2014 za projekt szkoły na Haiti!

Przekaż 1% podatku KRS 0000349426 Poznaj twarze naszych dzieci! Przyszli uczniowie szkoły Jana Pawła II w Jacmel tymczasem bawią się w prowizorycznej szkole.


zamknij

Wyniki wyszukiwania


Media

27.06.2013

eSKY.pl dla Haiti

eSKY.pl został nowym partnerem Fundacji Polska – Haiti!

Z wielką radością informujemy, że Fundacja Polska – Haiti nawiązała współpracę partnerską z firmą eSKY.pl. Cieszymy się, że eSKY.pl podziela nasze wartości i rozumie jak ważna jest nasza praca na rzecz rozwoju edukacji na Haiti. Wierzymy, że ta współpraca przyczyni się do stworzenia warunków edukacyjnych dla coraz większej liczby dzieci haitańskich. Mamy nadzieję , że wspólnie uda nam się stworzyć bezpieczne środowisko, w którym młodzi Haitańczycy będą mogli zdobywać wiedzę i uczyć się o świecie.
Za okazane serce, życzliwość i chęć niesienia pomocy - serdecznie dziękujemy.
 

Fundacja Polska - Haiti