1 2 3 4 5

1% podatku KRS 0000349426 Bez wahania przekażcie 1% Waszego podatku dla polskiej Szkoły im. Jana Pawła II w Jacmel.

7 rocznica trzęsienia ziemi na Haiti 12 stycznia 2017 roku mija siódma smutna rocznica tragicznego trzęsienia ziemi na Haiti. Wówczas zginęło wielu niewinnych ludzi.

Creamy dzieciom :) Firma Creamy Creative Cosmetics postanowiła wesprzeć dzieci ze szkoły Jana Pawła II w Jacmel.

Nagroda uznania za wybitny projekt infrastruktury publicznej Nasi architekci: Marta Niedbalec i Maciej Siuda odebrali nagrodę dla całego zespołu BALON (Medellin w Kolumbia) zostali oni wyróżnieni nagrodą Holocim Awards 2014 za projekt szkoły na Haiti!

Przekaż 1% podatku KRS 0000349426 Poznaj twarze naszych dzieci! Przyszli uczniowie szkoły Jana Pawła II w Jacmel tymczasem bawią się w prowizorycznej szkole.


zamknij

Wyniki wyszukiwania


Media

6.11.2012

Huragan Sandy na Haiti

Huragan Sandy przechodząc przez terytorium Haiti poczynił wielkie szkody, tym większe, że część południowego wybrzeża już zostało spustoszone przez ulewne deszcze.

Uszkodzone zostały mosty w miejscowościach Ganthier i Koujol, osunęła się ziemia w dolinie Jacmel uszkadzając droge prowadząca do miejscowości Tikita. W miejscowościach Barraderes, Grand Goave i Fond Verettes wystąpiły powodzie.W skutek huragany życie straciło 16 osób, a 1600 zostało przeniesonych do obozów tymczasowych. Rząd Haiti wyasygnował kwotę 221 milionow gurd haitańskich czyli około 5,5 milona USD na likwidację szkód po przejściu huraganu Sandy.