1 2 3 4 5

1% podatku KRS 0000349426 Bez wahania przekażcie 1% Waszego podatku dla polskiej Szkoły im. Jana Pawła II w Jacmel.

7 rocznica trzęsienia ziemi na Haiti 12 stycznia 2017 roku mija siódma smutna rocznica tragicznego trzęsienia ziemi na Haiti. Wówczas zginęło wielu niewinnych ludzi.

Creamy dzieciom :) Firma Creamy Creative Cosmetics postanowiła wesprzeć dzieci ze szkoły Jana Pawła II w Jacmel.

Nagroda uznania za wybitny projekt infrastruktury publicznej Nasi architekci: Marta Niedbalec i Maciej Siuda odebrali nagrodę dla całego zespołu BALON (Medellin w Kolumbia) zostali oni wyróżnieni nagrodą Holocim Awards 2014 za projekt szkoły na Haiti!

Przekaż 1% podatku KRS 0000349426 Poznaj twarze naszych dzieci! Przyszli uczniowie szkoły Jana Pawła II w Jacmel tymczasem bawią się w prowizorycznej szkole.


zamknij

Wyniki wyszukiwania


Media

20.06.2011

Wyclef Jean w Polsce

Ubiegłoroczny kandydat na prezydenta Haiti, bliski przyjaciel prezydenta Martellego a także dawny wokalista Fugees. Niewątpliwie postać Wyclefa Jeana jest już dobrze znana polskiej publiczności.

Nell Wyclef Jean urodził się na Haiti 17 października 1969 r. Mając 10 lat wyemigrował do Stanów Zjednoczonych i zamieszkał w Nowym Jorku. W szkole muzycznej Wyclef uczył się jazzu oraz gry na gitarze. W 1989 r. Wyclef Jean rozpoczął swoją karierę zawodową jako muzyk. Z początku nagrywał z zespołem  The Tranzlator Crew, późniejszym Fugees.  W 1997 r. wydał swój pierwszy solowy album Wyclef Jean Presents: The Carnival Featuring the Refugee All-Stars. W 2004 roku wychodzi jego drugi solowy album Welcome to Haiti .

Wyclef Jean jest aktywnie zaangażowany w pomoc Haiti. Jest założycielem Wyclef Jean Foundation, a od 2005 roku także organizacji Yéle Haiti .

W sierpniu 2010 roku Wyclef Jean zgłosił swoją kandydaturę na urząd prezydenta Haiti. Kandydatura ta została jednak odrzucona ze względu na stałe  miejsce zamieszkania piosenkarza.

Już za niecały tydzień w sobotę 25 czerwca Wyclef Jean zaśpiewa dla polskiej publiczności. Wyclef wystąpi w Krakowie na Wiankach nad Wisłą.