1 2 3 4 5

1% podatku KRS 0000349426 Bez wahania przekażcie 1% Waszego podatku dla polskiej Szkoły im. Jana Pawła II w Jacmel.

7 rocznica trzęsienia ziemi na Haiti 12 stycznia 2017 roku mija siódma smutna rocznica tragicznego trzęsienia ziemi na Haiti. Wówczas zginęło wielu niewinnych ludzi.

Creamy dzieciom :) Firma Creamy Creative Cosmetics postanowiła wesprzeć dzieci ze szkoły Jana Pawła II w Jacmel.

Nagroda uznania za wybitny projekt infrastruktury publicznej Nasi architekci: Marta Niedbalec i Maciej Siuda odebrali nagrodę dla całego zespołu BALON (Medellin w Kolumbia) zostali oni wyróżnieni nagrodą Holocim Awards 2014 za projekt szkoły na Haiti!

Przekaż 1% podatku KRS 0000349426 Poznaj twarze naszych dzieci! Przyszli uczniowie szkoły Jana Pawła II w Jacmel tymczasem bawią się w prowizorycznej szkole.


zamknij

Wyniki wyszukiwania


Media

17.05.2011

Co młodzi Haitańczycy, myślą o wyborze Michela Martelly

Michel Martelly jest człowiekiem zdeterminowanym, porywczym i zapalczywym

Michel Martelly jest człowiekiem zdeterminowanym, porywczym i zapalczywym i dlatego idealnie nadaje się do objęcia prezydentury w obecnej sytuacji Haiti. Być może będzie mógł sprostać oczekiwaniom Haitańczyków i wyprowadzić kraj z nędzy. Martelly jest człowiekiem aktywnym, dynamicznym, jest człowiekiem czynu, dąży do zmian, a zmiany Haiti i Haitańczykom są niezbędne. Jednocześnie te cechy mogą stać się jego największą słabością. Jego porywczość i zapał mogą łatwo przeistoczyć się w arogancję, która mogłaby zaszkodzić polityce Martellego oraz samemu Haiti. Z drugiej strony obawiamy się powstania silnej opozycji, składającej się z przeciwników zmian. Taka sytuacja mogłaby zdestabilizować kraj i doprowadzić do podobnej sytuacji jaką mieliśmy w 2004 roku.  
Tetzner Leny Bien-Aimé student Université d’Etat d’Haiti studiujący na Uniwersytecie Warszawskim.