1 2 3 4 5

1% podatku KRS 0000349426 Bez wahania przekażcie 1% Waszego podatku dla polskiej Szkoły im. Jana Pawła II w Jacmel.

7 rocznica trzęsienia ziemi na Haiti 12 stycznia 2017 roku mija siódma smutna rocznica tragicznego trzęsienia ziemi na Haiti. Wówczas zginęło wielu niewinnych ludzi.

Creamy dzieciom :) Firma Creamy Creative Cosmetics postanowiła wesprzeć dzieci ze szkoły Jana Pawła II w Jacmel.

Nagroda uznania za wybitny projekt infrastruktury publicznej Nasi architekci: Marta Niedbalec i Maciej Siuda odebrali nagrodę dla całego zespołu BALON (Medellin w Kolumbia) zostali oni wyróżnieni nagrodą Holocim Awards 2014 za projekt szkoły na Haiti!

Przekaż 1% podatku KRS 0000349426 Poznaj twarze naszych dzieci! Przyszli uczniowie szkoły Jana Pawła II w Jacmel tymczasem bawią się w prowizorycznej szkole.


zamknij

Wyniki wyszukiwania


Media

19.04.2011

Spotkanie Martelly - Preval

14 kwietnia b.r. prezydent – elekt Michel Martelly spotkał się z prezydentem Rene Prevalem oraz premierem Jean-Max Bellerive

Ustępujący prezydent zobowiązał się wspierać nowego prezydenta i pomagać mu i jego rządowi w realizacji przedsięwzięć, które, jak twierdzi Martelly, mają na celu odbudowę struktur socjoekonomicznych oraz zmianę wizerunku Haiti. Po zakończeniu spotkania, w wywiadzie dla dziennikarzy Michel Martelly oświadczył:
„Rozmawialiśmy o różnych zagadnieniach: o priorytetach państwowych, o bieżących projektach, o problemach . Prezydent Preval wdrożył mnie w sprawy państwowe, zostałem poinformowany o tym, które ze spraw są bardziej problematyczne i dlaczego. Poruszaliśmy też tematy współpracy z zagranicą, rozmawialiśmy o przyjaznych Haiti krajach i organizacjach. Spotkanie trwało dwie godziny i było bardzo owocne. Rozmawialiśmy o współpracy, która umożliwi płynne przekazanie urzędu i spraw państwowych. Prezydent Preval okazał dużo dobrej woli i życzliwości proponując to spotkanie. Mamy nadzieję, że w przyszłym tygodniu będziemy mogli rozpocząć prace związane z przekazaniem urzędu”.
Według Haiti Libre
Vicky Stankiewicz