1 2 3 4 5

1% podatku KRS 0000349426 Bez wahania przekażcie 1% Waszego podatku dla polskiej Szkoły im. Jana Pawła II w Jacmel.

7 rocznica trzęsienia ziemi na Haiti 12 stycznia 2017 roku mija siódma smutna rocznica tragicznego trzęsienia ziemi na Haiti. Wówczas zginęło wielu niewinnych ludzi.

Creamy dzieciom :) Firma Creamy Creative Cosmetics postanowiła wesprzeć dzieci ze szkoły Jana Pawła II w Jacmel.

Nagroda uznania za wybitny projekt infrastruktury publicznej Nasi architekci: Marta Niedbalec i Maciej Siuda odebrali nagrodę dla całego zespołu BALON (Medellin w Kolumbia) zostali oni wyróżnieni nagrodą Holocim Awards 2014 za projekt szkoły na Haiti!

Przekaż 1% podatku KRS 0000349426 Poznaj twarze naszych dzieci! Przyszli uczniowie szkoły Jana Pawła II w Jacmel tymczasem bawią się w prowizorycznej szkole.


zamknij

Wyniki wyszukiwania


Media

24.03.2011

Druga tura wyborów prezydenckich bez większych sensacji

Haiti zadzwiło dużą frekwencją wyborczą

Dwie ofiary śmiertelne i wielu rannych, 50 lokali wyborczych zdemolowanych – jest to żniwo dnia wyborczego, który miał miejsce w niedzielę 20 marca 2011 na Haiti. Policja dokonała około 20 aresztowań, z czego dwa przypadki to funkcjonariusze policji, którzy próbowali przekonać cywilów do głosowania na swojego kandydata. Na Haiti można by to nazwać względnie spokojnym dniem wyborczym na tle historii.
Szef Tymczasowej komisji wyborczej oświadczył, że Haitańczycy w tym dniu zaskoczyli swoją liczebnością w lokalach wyborczych i że był on niewątpliwie triumfem demokracji.
Według doniesień osoby, które zostały aresztowane w lokalach wyborczych były to osoby, które próbowały sfałszować wyniki wyborów – są to informacje podane na oficjalnej stronie internetowej poświęconej wyborom prezydenckim na Haiti http://www.haitielections2010.com/details
Opracowanie Vicky Stankiewicz-Władimirow