1 2 3 4 5

1% podatku KRS 0000349426 Bez wahania przekażcie 1% Waszego podatku dla polskiej Szkoły im. Jana Pawła II w Jacmel.

7 rocznica trzęsienia ziemi na Haiti 12 stycznia 2017 roku mija siódma smutna rocznica tragicznego trzęsienia ziemi na Haiti. Wówczas zginęło wielu niewinnych ludzi.

Creamy dzieciom :) Firma Creamy Creative Cosmetics postanowiła wesprzeć dzieci ze szkoły Jana Pawła II w Jacmel.

Nagroda uznania za wybitny projekt infrastruktury publicznej Nasi architekci: Marta Niedbalec i Maciej Siuda odebrali nagrodę dla całego zespołu BALON (Medellin w Kolumbia) zostali oni wyróżnieni nagrodą Holocim Awards 2014 za projekt szkoły na Haiti!

Przekaż 1% podatku KRS 0000349426 Poznaj twarze naszych dzieci! Przyszli uczniowie szkoły Jana Pawła II w Jacmel tymczasem bawią się w prowizorycznej szkole.


zamknij

Wyniki wyszukiwania


Media

2.03.2011

Niedziela 24 stycznia 2010 odbył się Dzień Solidarności z Haiti w TVP1

Dzień Solidarności z Haiti W programie TVP1 odbyło się w ciągu całego dnia 6 wejść na antenę promujących pomoc dla zniszczonej wyspy.

 

Akcję TVP i Caritas Polska koordynował zespół wolontariuszy naszej fundacji.

Pieniądze z zaplanowanej na ten dzień akcji sms-owej przeznaczone zostaną na odbudowę szkoły w miejscowości Jacmel leżącej około 50 km od stolicy kraju Port-au-Prince. Materiały filmowe relacjonujące sytuację w Jacmel znajdziecie w zakładce "Relacje video" naszej strony. Chcemy aby odbudowana przez nas wspólnie szkoła nosiła imię Jana Pawła II.

Dla wsparcia Dnia Solidarności z Haiti nagrywamy krótkie, osobiste wypowiedzi - apele znanych osób promujących solidarność  z Haiti. Apele te stanowiły element każdorazowego wejścia na antenę. Oprócz nagranych wypowiedzi do studia przyszli m.in. ratownicy oraz misjonarze relacjonując sytuację na miejscu.

Dotychczas nagraliśmy między innymi apele :

 

  • Pana Prezydenta Lecha Kaczyńskiego z małżonką
  • Arcybiskupa Kazimierza Nycza
  • p. Krystyny Jandy
  • p. Katarzyny Figury
  • p. Emiliana Kamińskiego
  • p. Macieja Orłosia
  • p. Katarzyny Dowbor

Aby otrzymywać najświeższe informacje o tym i innych wydarzeniach związanych z Fundacją zapisujcie się do naszego newslettera