1 2 3 4 5

1% podatku KRS 0000349426 Bez wahania przekażcie 1% Waszego podatku dla polskiej Szkoły im. Jana Pawła II w Jacmel.

7 rocznica trzęsienia ziemi na Haiti 12 stycznia 2017 roku mija siódma smutna rocznica tragicznego trzęsienia ziemi na Haiti. Wówczas zginęło wielu niewinnych ludzi.

Creamy dzieciom :) Firma Creamy Creative Cosmetics postanowiła wesprzeć dzieci ze szkoły Jana Pawła II w Jacmel.

Nagroda uznania za wybitny projekt infrastruktury publicznej Nasi architekci: Marta Niedbalec i Maciej Siuda odebrali nagrodę dla całego zespołu BALON (Medellin w Kolumbia) zostali oni wyróżnieni nagrodą Holocim Awards 2014 za projekt szkoły na Haiti!

Przekaż 1% podatku KRS 0000349426 Poznaj twarze naszych dzieci! Przyszli uczniowie szkoły Jana Pawła II w Jacmel tymczasem bawią się w prowizorycznej szkole.


zamknij

Wyniki wyszukiwania


Media

2.03.2011

16-latka przeżyła pod gruzami 15 dni

Po 15 dniach od tragicznego trzęsienia ziemi na Haiti, francuskim ratownikom udało się wydobyć z ruin budynku szkolnego w Port-au-Prince 16-letnią (według innych źródeł 17-letnią) dziewczynę.

Darlene Etienne była bardzo osłabiona i odwodniona. Doznała też obrażeń nogi, ale ogólnie jej stan lekarze ocenili jako dobry. Jak powiedział jeden z ratowników, udało się jej przeżyć dzięki temu, że znalazła się w rodzaju niszy utworzonej przez załamujące się betonowe ściany.


We wtorek udało się uratować mężczyznę z ruin jednego ze sklepów w śródmieściu Port-au-Prince. W ubiegłą sobotę innego mężczyznę wydobyto z ruin hotelu.

Prezydent Haiti Rene Preval poinformował, że dotychczas odnaleziono zwłoki 170 tys. ofiar kataklizmu.