1 2 3 4 5

1% podatku KRS 0000349426 Bez wahania przekażcie 1% Waszego podatku dla polskiej Szkoły im. Jana Pawła II w Jacmel.

7 rocznica trzęsienia ziemi na Haiti 12 stycznia 2017 roku mija siódma smutna rocznica tragicznego trzęsienia ziemi na Haiti. Wówczas zginęło wielu niewinnych ludzi.

Creamy dzieciom :) Firma Creamy Creative Cosmetics postanowiła wesprzeć dzieci ze szkoły Jana Pawła II w Jacmel.

Nagroda uznania za wybitny projekt infrastruktury publicznej Nasi architekci: Marta Niedbalec i Maciej Siuda odebrali nagrodę dla całego zespołu BALON (Medellin w Kolumbia) zostali oni wyróżnieni nagrodą Holocim Awards 2014 za projekt szkoły na Haiti!

Przekaż 1% podatku KRS 0000349426 Poznaj twarze naszych dzieci! Przyszli uczniowie szkoły Jana Pawła II w Jacmel tymczasem bawią się w prowizorycznej szkole.


zamknij

Wyniki wyszukiwania


Media

1.03.2011

Rekordowa zbiórka dla Haiti i Afryki - 17,5 mln euro

W Danii doszło do rekordowej zbiórki 17,5 mln euro (ponad 70 mln zł) dla Haiti i Afryki. Akcję zorganizowało w ostatni weekend 12 organizacji humanitarnych oraz pierwszy kanał telewizji publicznej DR1.

Duńczycy przekazali przez telefon lub sms-ami około stu milionów koron, podczas gdy darowizny firm sięgnęły około 30 mln - powiedział rzecznik Mogens Damgaard. - To "historyczna" zbiórka, która pokazała, że ludzie z "ogromną wrażliwością" podchodzą do zniszczeń spowodowanych przez trzęsienie ziemi 12 stycznia i sytuacji kobiet w najbiedniejszych państwach Afryki - dodał.


Połowa zebranej sumy zostanie przekazana duńskim organizacjom charytatywnym na projekty pomocy ludności Haiti i na odbudowę zniszczonej infrastruktury.

Pozostała połowa będzie przeznaczona "dla kobiet z 12 państw Afryki", w tym Burundi, Etiopii, Sudanu, Demokratycznej Republiki Konga i Mozambiku, między innymi po to, by "tworzyć małe przedsiębiorstwa".

Zbiórka z 2009 r. dla afrykańskich kobiet przyniosła 78 mln koron.