1 2 3 4 5

1% podatku KRS 0000349426 Bez wahania przekażcie 1% Waszego podatku dla polskiej Szkoły im. Jana Pawła II w Jacmel.

7 rocznica trzęsienia ziemi na Haiti 12 stycznia 2017 roku mija siódma smutna rocznica tragicznego trzęsienia ziemi na Haiti. Wówczas zginęło wielu niewinnych ludzi.

Creamy dzieciom :) Firma Creamy Creative Cosmetics postanowiła wesprzeć dzieci ze szkoły Jana Pawła II w Jacmel.

Nagroda uznania za wybitny projekt infrastruktury publicznej Nasi architekci: Marta Niedbalec i Maciej Siuda odebrali nagrodę dla całego zespołu BALON (Medellin w Kolumbia) zostali oni wyróżnieni nagrodą Holocim Awards 2014 za projekt szkoły na Haiti!

Przekaż 1% podatku KRS 0000349426 Poznaj twarze naszych dzieci! Przyszli uczniowie szkoły Jana Pawła II w Jacmel tymczasem bawią się w prowizorycznej szkole.


zamknij

Wyniki wyszukiwania


Media

  Fundacja Polska - Haiti poszukuje lokalu do wynajęcia

Pilnie szukamy niewielkiego lokalu w przyjaznym otoczeniu na biuro.

  Projekt szkoły im. Jana Pawła II w Jacmel, aktualności.

Architekci z wrocławskiej grupy projektowej Balon wrócili kilka tygodni temu z wizyty studyjnej na Haiti.

 
Żywioł znów uderza w Haiti

Mieszkańcy Port-au-Prince walczą o uratowanie swojego dobytku podczas gdy huragan Isaac atakuje stolicę Haiti.

 
Podziękowania

W dniu 13 maja 2012 r. odbył się niezwykły koncert charytatywny. Zorganizowany został w związku z zakończeniem konkursu architektonicznego na projekt szkoły w miejscowości Jacmel na Hati. Tym koncertem Fundacja pragnęła po raz kolejny przypomnieć o wielkich potrzebach Haiti. Będziemy się Państwu przypominać jeszcze nie raz, dopóki nasza szkoła nie zostanie wybudowania i dopóki starczy nam sił i środków aby pomagać.

 
Kayah dla Haiti

13 maja w Pałacu Zamoyskich przy ul. Foksal 2 odbędzie się niezwykły koncert charytatywny podczas którego zagrają Kayah i Marcin Wyrostek.

 
Zaproszenie na Koncert Charytatywny

Szanowni Państwo,

 
Haiti dwa lata po tragedii.

Pragniemy przedstawić Państwu reportaż Pana Szczepana Ligęzy, który odwiedził Haiti w listopadzie 2011r. Serdecznie dziękujemy autorowi za udostępnienie materiału.

 
2 rocznica trzęsienia ziemi na Haiti

Szanowni Państwo, Dobiega końca drugi rok działania Fundacji Polska-Haiti. Cieszymy się, że mimo upływu czasu działania Fundacji spotykały się z życzliwym wsparciem wielu osób, w tym Państwa. Dlatego szczególnie gorąco pragniemy podziękować za nieprzemijającą wrażliwość na potrzeby Haiti.

 
Pokaz filmu "Les Polonais"

Już dziś zapraszamy na pokaz filmów "Les Polonais" oraz "Przerwany koncert..."

 
Malarstwo Haitańskie we Wrocławiu.

W dniu 15 listopada b.r. w Muzeum Archeologicznym (Arsenał) we Wrocławiu miało miejsce uroczyste otwarcie wystawy malarstwa haitańskiego.