1 2 3 4 5

1% podatku KRS 0000349426 Bez wahania przekażcie 1% Waszego podatku dla polskiej Szkoły im. Jana Pawła II w Jacmel.

7 rocznica trzęsienia ziemi na Haiti 12 stycznia 2017 roku mija siódma smutna rocznica tragicznego trzęsienia ziemi na Haiti. Wówczas zginęło wielu niewinnych ludzi.

Creamy dzieciom :) Firma Creamy Creative Cosmetics postanowiła wesprzeć dzieci ze szkoły Jana Pawła II w Jacmel.

Nagroda uznania za wybitny projekt infrastruktury publicznej Nasi architekci: Marta Niedbalec i Maciej Siuda odebrali nagrodę dla całego zespołu BALON (Medellin w Kolumbia) zostali oni wyróżnieni nagrodą Holocim Awards 2014 za projekt szkoły na Haiti!

Przekaż 1% podatku KRS 0000349426 Poznaj twarze naszych dzieci! Przyszli uczniowie szkoły Jana Pawła II w Jacmel tymczasem bawią się w prowizorycznej szkole.


zamknij

Wyniki wyszukiwania


Media

 
1%

Krystyna Czubówna zachęca do rozliczenia Waszego 1% z nami!

 
Do WSZYSTKICH PRZYJACIÓŁ HAITI!

Dziękujemy za WSZYSTKIE darowizny, które w ostatnim czasie wpłynęły na rzecz Haiti.

 
Dziękujemy za chęć wsparcia naszych działań na Haiti

Nasze konto Alior Bank: 55 2490 0005 0000 4530 6560 4363 Huragan Matthew, który spustoszył Haiti w ostatnich dniach okazał się bardziej dramatyczny niż początkowo sadzono. Kolejna tragedii w kraju osłabionym trzęsieniem ziemi sprzed sześciu lat jest szczególnie dotkliwa dla tych, którzy jeszcze nie zdążyli odbudować swoich domów i dla tych, którzy z trudem wrócili do normalnego życia.

 
Noe uczy się języka migowego

Jesteśmy przekonani, że opanowanie języka migowego, którego uczy się od niedawna przyspieszy jego rozwój i da mu większe szanse w przyszłości na zdobycie licznych umiejętności potrzebnych w zdobywaniu wiedzy i komunikacji z innymi.

 
Noe został zaproszony do programu Starkey Haiti

Dzięki hojności Starkey Noe jest beneficjentem aparatu słuchowego. Nie jest to łatwe i nie zawsze udaje się znaleźć baterie lub cierpliwość do tego by nauczyć się stosowania tego urządzenia.

 
Święto w Szkole Jana Pawła II w Jacmel

Kardynał Gerhard Ludwig Müller Prefekt Kongregacji Nauki Wiary przyjechał ze specjalną wizytą do budującej się szkoły Jana Pawła II w Jacmel.

 
Wiadomości z Haiti

Na początku grudnia ubiegłego roku Prezes Fundacji Polska – Haiti Zofia Pinchinat – Witucka odbyła wizytę studyjną na Haiti.

 
Szczęśliwego Nowego Roku!

Wszystkim wolontariuszom, partnerom. dobroczyńcom i sprzymierzeńcom, składamy najlepsze życzenia na Nowy Rok 2015. Fundacja Polska-Haiti

 
JACMEL - Wiadomości z placu budowy

Prace na budowie zostały zdwojone aby dzwonek mógł wreszcie zabrzmieć w szkole w Jacmel

 
Czy wrak odkryty u wybrzeży Haiti to „Santa Maria”, statek Krzysztofa Kolumba z jego pierwszej wyprawy do Nowego Świata?

14 maja b.r. ekipa amerykańskich badaczy pod kierownictwem Barrego Clifforda odkryła u północnych wybrzeży Haiti zatopiony statek. Według Clifforda jest to z całą pewnością „Santa Maria”, flagowy statek pierwszej wyprawy Krzysztofa Kolumba do Ameryk, który zatonął w sierpniu 1492 r.